Cenník   Prihlásenie   Registrácia

Farebná schéma portálu: Ružová Modrá Červená Oranžová Zelená Hnedá

LEDAP s.r.o. - medzinárodná doprava

Spoločnosť LEDAP s.r.o.  pôsobí na poli medzinárodnej kamiónovej dopravy od roku 1993.

Za tú dobu sme sa  dokázali zaradiť medzi spoľahlivú a skúsenú dopravnú spoločnosť. S nami dopravíte svoj tovar  bezpečne a včas. Stavili sme na moderné technológie, kvalitný vozový park a vysoko kvalifikovaný tím spolupracovníkov v oblasti dopravy. 

LEDAP s.r.o.  je spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave a špedícii.

Spoločnosť LEDAP s.r.o.  od svojho vzniku prechádza neustálym vývojom a reaguje na rastúce nároky a požiadavky zákazníkov, skvalitňovaním poskytovaných služieb a jej cieľom je neustály rast poskytovaných služieb pre existujúcich a nových zákazníkov.

Pôsobime v týchto krajinách:

Poľsko, Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Grécko, Bulharsko, Rakúsko

Ako spoločnosť špecializujúca sa na medzinárodnú veľkoobjemovú prepravu poskytujeme služby modernými nákladnými JUMBO súpravami 15,4 m – 120 m3 – 22 ton. Disponujeme aj nákladnými JUMBO súpravami s nosnosťou 10 a 13 ton.

Moderný online satelitný monitorovací systém Commander významne zlepšuje spôsob sledovania pohybu tovaru pri preprave. Tento systém umožňuje dopravnej spoločnosti v reálnom čase monitorovať polohu a stav svojich vozidiel a nákladov na diaľku. To pomáha zvyšovať efektivitu prepravy a znižovať riziko straty alebo poškodenia tovaru.

medzinarodna doprava, vnutrostatna doprava, expresna doprava, expresna preprava, nakladna doprava, spedicia, dopravna spolocnost, paletovy tovar, preprava tovaru

Dopyt pre firmu LEDAP s.r.o. - medzinárodná doprava

Zaznamenané dopyty z tohto formulára budú automaticky odoslané firme LEDAP s.r.o. - medzinárodná doprava


Kontrolný kód

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou MSM GROUP MEDIA s.r.o. je vytvorenie registrácie pre potreby používania služieb na portáloch Dopravnespolocnosti.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU. Registrácia na Dopravnespolocnosti.sk zakladá zmluvný vzťah so spoločnosťou MSM GROUP MEDIA s.r.o. a s touto registráciou sa viete následne prihlásiť do Dopravnespolocnosti.sk.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť MSM GROUP MEDIA s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáli, ktorá umožňuje využívať služby tohto portálu. Ochranu osobných údajov som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.


Adresa


LEDAP s.r.o. - medzinárodná doprava
67
090 32
Kručov

Kontaktná osoba: Dávid Pavluš
Mobil: zobraz

Web: www.ledap.sk
E-mail: nie je zobrazovaný kvôli bezpečnosti, nachádza sa v QR kóde

Ďalšie kontakty

Dávid Pavluš

zobraz telefón

Erik Pavluš

zobraz telefón

Fakturačné údaje

IČO: 36491896
DIČ: 2021793697
IČ DPH: SK2021793697

Mapa

Logo partnera