Cenník   Prihlásenie   Registrácia

Farebná schéma portálu: Ružová Modrá Červená Oranžová Zelená Hnedá   Language/jazyk: English Slovensky

CMS Trend s.r.o.

Spoločnosť CMS Trend s.r.o. bola založená v roku 2003 za účelom zabezpečovania odborných činností v oblasti dopravy a prepravy nebezpečných vecí. Naša spoločnosť je držiteľom poverenia MDVRR SR na výkon školenia bezpečnostných poradcov a vodičov v cestnej doprave – Dohoda ADR a školenia bezpečnostných poradcov na prepravu nebezpečného tovaru v železničnej doprave – Poriadok RID. Konateľ spoločnosti a spolupracovníci firmy sa profesne zaoberajú právnymi normami, ktoré upravujú prepravu nebezpečných vecí cestnou, železničnou, vodnou a leteckou dopravou a ako aj problematikou pracovného času vodiča. Konateľ spoločnosti a spolupracovníci firmy sa profesne zaoberajú právnymi normami, ktoré upravujú prepravu nebezpečných vecí cestnou, železničnou, vodnou a leteckou dopravou a ako aj problematikou pracovného času vodiča. HLAVNÝM PREDMETOM NAŠEJ SPOLOČNOSTI JE: - školenie všetkých osôb zúčastnených na preprave nebezpečných vecí cestnou dopravou, - poskytovanie služieb externého bezpečnostného poradcu ADR, RID, ADN a IATA DGR, - školenie vodičov AETR, ATP, - vydavateľská činnosť spojená s výrobou a predajom učebných pomôcok, - obchodná činnosť (predaj softvérového spracovania dohody ADR ADREM, literatúry, výbavy ADR apod.), - prevádzkovanie autoškoly. Kolektív našich interných aj externých pracovníkov tvoria experti z oblasti prepravy nebezpečných vecí, ktorí sa dlhodobo profesne zaoberajú problematikou prepravy nebezpečných vecí, ako aj tím špecialistov, spolupodieľajúci sa na pravidelnom vydávaní slovenského znenia Dohody ADR. Našou snahou je, podľa možností, čo najrýchlejšie riešenie požiadaviek zákazníka a poskytnutie kompexných služieb vrátanie kvalitnej prípravy jeho zamestnancov.

Dopyt pre firmu CMS Trend s.r.o.

Zaznamenané dopyty z tohto formulára budú automaticky odoslané firme CMS Trend s.r.o.


Kontrolný kód

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou MSM GROUP MEDIA s.r.o. je vytvorenie registrácie pre potreby používania služieb na portáloch Dopravnespolocnosti.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU. Registrácia na Dopravnespolocnosti.sk zakladá zmluvný vzťah so spoločnosťou MSM GROUP MEDIA s.r.o. a s touto registráciou sa viete následne prihlásiť do Dopravnespolocnosti.sk.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť MSM GROUP MEDIA s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáli, ktorá umožňuje využívať služby tohto portálu. Ochranu osobných údajov som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.


Adresa


CMS Trend s.r.o.
Staviteľská 7
831 04
Bratislava

Kontaktná osoba:
Mobil: zobraz

Web: www.cmstrend.sk
E-mail: nie je zobrazovaný kvôli bezpečnosti, nachádza sa v QR kóde

Ďalšie prevádzky

stredisko Žilina
Vysokoškolákov 4
Žilina


zobraz
zobraz

Fakturačné údaje

IČO: 35847387
DIČ: 2021709272
IČ DPH: SK 2021709272

Mapa

Iveco AUTO-IMPEX, spol. s r.o.